Firma nasza została założona w 1990 r. a od 1992 wyspecjalizowała się w sprzedaży materiałów izolacji termicznej, akustycznej i wodnej. W ofercie NOVETU znajdują się materiały w postaci płyt, mat, otulin, granulatów i kształtek wykonanych z wełen mineralnych, poliuretanów, kauczuków syntetycznych, włókien glinokrzemianowych, szkła spienionego i innych, umożliwiające wykonanie izolacji termicznej w zakresie temperatur - 260 ÷ 1800 C. Posiadane przez nas hydroizolacje pozwalają zabezpieczyć każdą budowlę od dachu po fundamenty, przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów bitumicznych lub z wykorzystaniem EPDM-ów, poliuretanów czy mastyków.

novet

Pomagamy w skomponowaniu barier akustycznych używanych zarówno w budownictwie, przemyśle jak i w inżynierii drogowej. Podczas wieloletniej działalności na terenie całego kraju zajęliśmy szczególne miejsce wśród firm zajmujących się izolacjami, co związane jest jednak nie tylko z faktem szerokiego programu dostaw, ale również pełnego zakresu pomocy w doborze materiału w zależności od potrzeb inwestora. Naszą zaletą jest nie tylko posiadanie w ofercie i magazynie materiałów w kilkunastu technologiach termoizolacyjnych, ciepło i zimnochronnych, ale przede wszystkim ich znajomość oraz fachowa obsługa.

novet

Organizujemy cykliczne szkolenia, seminaria oraz prezentacje produktów i technologii, zarówno dla projektantów jak i wykonawców robót. Można powiedzieć, że kładziemy duży nacisk na szeroką informację, dzięki czemu wiedza o technikach i materiałach izolacyjnych jest szersza, a jednocześnie "NOVET-KATOWICE" jest bardziej znany i postrzegany jako w pełni profesjonalny dystrybutor i dostawca.

Dopracowaliśmy się znakomicie zaopatrzonej bazy materiałowej, która pozwala nam na realizację zamówień w wersji standardowej "od ręki", natomiast bardzo dobrze układająca się współpraca z producentami i importerami pozwala w wielu wypadkach na dostawy materiałów wprost na plac budowy w dokładnie ustalonym terminie, co nie tylko powoduje obniżkę kosztów magazynowych i transportowych ale ułatwia płynność realizacji inwestycji.

 
Budownictwo indywidualne   Budownictwo przemysłowe   Termoizolacje techniczne
Formularz zapytania   Zamówienie   O firmie   Kontakt
Marketing Management Group
ul. T Boya Żeleńskiego 108
40-750 Katowice Kostuchna
katowice@novet.pl